با بیش از 40 سال سابقه کاری در کنار شما هستیم

صنایع غذایی پودرینه شمال (احدی نژاد) با بیش از 40 سال سابقه به عنوان یکی از اولین و برترین تولید کننده محصولات سلامت محور پودری و گرانولی، مواد اولیه قنادی، عطاری، پرورش اندام و … از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه با تکنولوژی مدرن می باشد. این تداوم در کیفیت مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان صنایع غذایی، قنادی و شرکت های بسته بندی قرار گرفته است. البته این شرکت با به کارگیری نیروهای جوان و مهندسین متخصص با ایجاد فضایی دانش بنیان و تحقیقاتی خدمات شایانی در زمینه تولید و تامین به مشتریان و مصرف کنندگان ارائه نموده است. لذا کلیه محصولات پودرینه شمال در راستای سلامتی مصرف کننده بوده و کاملا  بر اساس پروانه بهداشتی معاونت غذا و دارو بوده است. هدف این مجموعه اشاعه و فرهنگ سازی مصرف محصولات سلامت محور در جامعه بوده و رضایت شما باعث افتخار و سربلندی ما می باشد.

Line
پودرینه شمال

مرحوم حاج کربلایی احمد احدی نژاد درزی فرزند حاج کربلایی شیخ محمود احدی نژاد درزی از مالکان و روحانیون بزرگ و به نام منطقه بابل و بابلسر به شمار می آمدند. نامبرده علاوه بر رسالت انتقال آموزه های دینی و معنوی به مردمان آن دیار، به شغل شریف کشاورزی و باغداری نیز فعالیت داشتند. مرحوم حاج احمد احدی نژاد درزی نیز در نوجوانی شغل و پیشه پدر را سرلوحه فعالیت های خود قرار دادند و سپس در جوانی به منظور کسب تجربه جدید کاری به شهر بابل عزیمت نموده و به شغل شریف بزازی و فروش پارچه روی آوردند که در ادامه بعد از فوت پدر این پیشه را رها کرده و جهت کمک به خانواده به شهر و روستای خود بازگشتند. نامبرده با توجه هوش بالا و نگاه ویژه اقتصادی از نیم دانه ها و برنج های شکسته که در آن زمان از آنها به عنوان ضایعات نام برده میشد دست به اقدام جدید و خلاقانه با نگاه اقتصادی زدند.

پودرینه
ایشان با خرید یک آسیاب سنگی، نیم دانه ها و شکسته های برنج را به آرد برنج فرآوری نموده که این کار در زمان خود باعث استفاده بهینه از این محصولات شد.
در ادامه با ملحق شدن فرزندش جناب آقای دکتر هادی احدی نژاد و با روی هم گذاشتن تجربه و نیروی جوانی به همراه ایده های خلاقانه روند رو به رشد این مجموعه با گسترش و تنوع بخشی به تولیدات در سطح استان و در نهایت در سطح کل کشور به همراه احداث 2 واحد جدید و کاملا مکانیزه با تولید و فرآوری حدود 55 نوع قلم کالا افزایش یافته و تا به امروز هم با یاری خداوند متعال این روند رو به رشد ادامه خواهد داشت…

0
سال سابقه
0
محصول
0
مشتری/نماینده
0 %
رضایت

تیم متخصصین ما

دکتر احدی نژاد

دکتر هادی احدی نژاد

مدیرعامل

پودرینه شمال

میثم خلیل زاده

نماینده مدیریت

پودرینه شمال

مهدی علیپور

سرپرست واحد بارزگانی

پودرینه شمال

رضا یوسف نژاد

سرپرست توسعه و تعمیرات

پودرینه شمال

طلایه فلاح

کنترل کیفیت فاز 1

پودرینه شمال

رزمینا فتاحی

کارشناس خرید

پودرینه شمال

زهرا اسدی

کارشناس فروش

پودرینه شمال

سمیه داغمه چی

مدیر کنترل کیفیت فاز 2

پودرینه شمال

بنیامین ابراهیم نژاد

سرپرست تولید فاز 1

پودرینه شمال

احسان براری

کارشناس نظارت و پشتیبانی

پودرینه شمال

معصومه اسماعیل نیا

امور مالی اداری

هانا احدی نژاد

کارشناس روابط عمومی

چارت سازمانی هلدینگ

پودرینه شمال

درباره ما

درباره ما- صنایع غذایی پودرینه شمال(احدی نژاد)

با بیش از 40 سال سابقه مداوم به عنوان یکی ازاولین برترین تولیددرباره ماکننده محصولات پودری

و گرانولی مواد اولیه قنادی، عطاری و … از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه با تکنولوژی مدرن می باشد.

این تداوم در کیفیت بااستقبال بسیاری

از تولید کنندگان صنعت غذا قنادی ها و شرکتهای بسته بندی روبرو شده درباره ماو توانسته است

با به روز نگاه داشتن تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی و استفاده از نیروی جوان و مهندسین متخصص

در حوزه صنایع غذایی و شیمی در فضایی دانش بنیان وتحقیقاتی خدمات شایانی را در زمینه تولید و تامین

به مشتریان و مصرف کنندگان عزیز ارائه نماید.

درباره ما