با حدود 40 سال سابقه کاری در کنار شما هستیم

صنایع غذایی پودرینه شمال (احدی نژاد) با بیش از 40 سال سابقه مداوم به عنوان یکی از اولین و برترین تولید کننده محصولات پودری و گرانولی، مواد اولیه قنادی، عطاری و … از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه با تکنولوژی مدرن می باشد. این تداوم در کیفیت با استقبال بسیاری از تولید کنندگان صنعت غذا، قنادی ها و شرکت های بسته بندی روبرو شده و توانسته است با به روز نگاه داشتن تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی و استفاده از نیروی جوان و مهندسین متخصص در حوزه صنایع غذایی و شیمی در فضایی دانش بنیان و تحقیقاتی خدمات شایانی را در زمینه تولید و تامین به مشتریان و مصرف کنندگان عزیز ارائه نماید.

Line

 

مرحوم حاج کربلایی احمد احدی نژاد درزی فرزند حاج کربلایی شیخ محمود احدی نژاد درزی از مالکان و روحانیون بزرگ و به نام منطقه بابل و بابلسر به شمار می آمدند. نامبرده علاوه بر رسالت انتقال آموزه های دینی و معنوی به مردمان آن دیار، به شغل شریف کشاورزی و باغداری نیز فعالیت داشتند. مرحوم حاج احمد احدی نژاد درزی نیز در نوجوانی شغل و پیشه پدر را سرلوحه فعالیت های خود قرار دادند و سپس در جوانی به منظور کسب تجربه جدید کاری به شهر بابل عزیمت نموده و به شغل شریف بزازی و فروش پارچه روی آوردند که در ادامه بعد از فوت پدر این پیشه را رها کرده و جهت کمک به خانواده به شهر و روستای خود بازگشتند. نامبرده با توجه هوش بالا و نگاه ویژه اقتصادی از نیم دانه ها و برنج های شکسته که در آن زمان از آنها به عنوان ضایعات نام برده میشد دست به اقدام جدید و خلاقانه با نگاه اقتصادی زدند.
ایشان با خرید یک آسیاب سنگی، نیم دانه ها و شکسته های برنج را به آرد برنج فرآوری نموده که این کار در زمان خود باعث استفاده بهینه از این محصولات شد.
در ادامه با ملحق شدن فرزندش جناب آقای دکتر هادی احدی نژاد و با روی هم گذاشتن تجربه و نیروی جوانی به همراه ایده های خلاقانه روند رو به رشد این مجموعه با گسترش و تنوع بخشی به تولیدات در سطح استان و در نهایت در سطح کل کشور به همراه احداث 2 واحد جدید و کاملا مکانیزه با تولید و فرآوری حدود 55 نوع قلم کالا افزایش یافته و تا به امروز هم با یاری خداوند متعال این روند رو به رشد ادامه خواهد داشت.

0
سال سابقه
0
محصول
0
مشتری/نماینده
0 %
رضایت

تیم متخصصین ما

دکتر هادی احدی نژاد

مدیرعامل

میثم خلیل زاده

نماینده مدیریت

مهدی علیپور

سرپرست واحد بارزگانی

فائزه محمد تبار

مدیر کنترل کیفیت فاز 1

فاطمه محمد تبار

مدیر امور اداری مالی

محسن سلیمانی نژاد

مسئول انبار

آنیتا باقرزاده

کارشناس فروش

رضا یوسف نژاد

سرپرست تولید و نگهداری

رزمینا فتاحی

کارشناس خرید

سمیه داغمه چی

مدیر کنترل کیفیت فاز 2

کارشناس سایت و فروش اینترنتی

کارشناس سایت و فروش اینترنتی

کارشناس سایت و فروش اینترنتی

کارشناس سایت و فروش اینترنتی

بنیامین ابراهیم نژاد

سرپرست تولید فاز 2

علی علیزاده

تحقیق و توسعه

معصومه اسماعیل نیا

کارشناس فروش

علی اکبر نوروزیان

کارشناس صادرات و واردات

احسان براری

کارشناس نظارت و پشتیبانی

هانا احدی نژاد

کارشناس روابط عمومی

چارت سازمانی هلدینگ پودرینه شمال